Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > P1812R-103H
Tono Tono
Maori
807595Ataata P1812R-103HAPI Delevan
P1812R-103H
  • Tau Wae
    P1812R-103H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 10UH 550MA 608 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Raupapa
    P1812R
  • Ētahi Ingoa
    P1812R-103H TR 650
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    10µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10µH Unshielded Inductor 550mA 608 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    608 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    550mA
  • I teie nei - Maama
    772mA