Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > P1812R-272J
Tono Tono
Maori
5561082Ataata P1812R-272JAPI Delevan
P1812R-272J
  • Tau Wae
    P1812R-272J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.7UH 800MA 288 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Raupapa
    P1812R
  • Ētahi Ingoa
    P1812R-272J TR 650
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    2.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7µH Unshielded Inductor 800mA 288 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    288 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    800mA
  • I teie nei - Maama
    1.513A