Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > P3519-153K
Tono Tono
Maori
5347195Ataata P3519-153KAPI Delevan
P3519-153K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    P3519-153K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 15UH 960MA 320 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    RoHS kore he ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    P3519
  • RoHS Tūnga
    RoHS non-compliant
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    P3519-153K TR 100
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 130°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    10kHz
  • Inangarangi
    15µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.185" (4.70mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15µH Unshielded Inductor 960mA 320 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    320 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    960mA
  • I teie nei - Maama
    1.12A