Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > P3519R-272J
Tono Tono
Maori
7042187Ataata P3519R-272JAPI Delevan
P3519R-272J
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    P3519R-272J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.7UH 1.84A 86 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
  • Raupapa
    P3519R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Ētahi Ingoa
    P3519R-272JCT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 130°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    10kHz
  • Inangarangi
    2.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.185" (4.70mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 1.84A 86 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    86 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.84A
  • I teie nei - Maama
    2.63A