Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > P3519R-681J
Tono Tono
Maori
2359943Ataata P3519R-681JAPI Delevan
P3519R-681J
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    P3519R-681J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 680NH 3.31A 30 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    RoHS Compliant
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
  • Raupapa
    P3519R
  • RoHS Tūnga
    RoHS Compliant
  • Ētahi Ingoa
    P3519R-681J TR 100
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 130°C
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    10kHz
  • Inangarangi
    680nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.185" (4.70mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    680nH Unshielded Inductor 3.31A 30 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    30 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    3.31A
  • I teie nei - Maama
    5.24A