Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PT25-680-VM
Tono Tono
Maori
545669
PT25-680-VM
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PT25-680-VM
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Toroidal
  • Te manawanui
    ±15%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.650" L x 0.450" W (16.51mm x 11.43mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    PT
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    PT25-680-VM BULK 100
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron Powder
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    25µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.790" (20.07mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    25µH Shielded Toroidal Inductor 4.4A 35 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    35 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    4.4A