Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PT50-1020
Tono Tono
Maori
PT50-1020
  • Tau Wae
    PT50-1020
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Te manawanui
    ±15%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    1.020" Dia x 0.620" W (25.91mm x 15.75mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    PT
  • Ētahi Ingoa
    PT50-1020 BULK 100
  • Rauemi - Kore
    Iron Powder
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    50µH
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    50µH Shielded Toroidal Inductor 7A 25 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    25 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    7A
  • I teie nei - Maama
PT50-1020HM
PT50-1020HM
Whakaahuatanga: FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
Kaihanga: API Delevan
PT5-800
PT5-800
Whakaahuatanga: FIXED IND 5UH 10.6A 10 MOHM TH