Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PT500R-1750HM
Tono Tono
Maori
PT500R-1750HM
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PT500R-1750HM
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Toroidal
  • Te manawanui
    ±15%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    1.750" Dia (44.45mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    PTR
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    PT500R-1750HM BULK 100
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    500µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.750" (19.05mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    500µH Unshielded Toroidal Inductor 5A 160 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    160 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    5A