Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PT50R-1020HM
Tono Tono
Maori
830287
PT50R-1020HM
  • Tau Wae
    PT50R-1020HM
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Te manawanui
    ±15%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    1.020" Dia (25.91mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    PTR
  • Ētahi Ingoa
    PT50R-1020HM BULK 100
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    50µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.620" (15.75mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    50µH Unshielded Toroidal Inductor 7A 25 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    25 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    7A
  • I teie nei - Maama
PT50R-1020-VM
PT50R-1020-VM
Whakaahuatanga: FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
Kaihanga: API Delevan
PT5065
PT5065
Whakaahuatanga: IC CHIP
Kaihanga: Pulse Electronics Corporation
PT5071N
PT5071N
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 1.5A