Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTHF100-894H
Tono Tono
Maori
PTHF100-894H
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PTHF100-894H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Toroidal
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    1.300" Dia (33.02mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    PTHF
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    PTHF100-894H BULK 100
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Molybdenum Permalloy(MPP)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    100µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.650" (16.51mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    2MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    23 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    8A
  • I teie nei - Maama
    7.1A