Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTHF150-121H
Tono Tono
Maori
555230
PTHF150-121H
  • Tau Wae
    PTHF150-121H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.850" Dia (21.59mm)
  • Raupapa
    PTHF
  • Ētahi Ingoa
    PTHF150-121H BULK 100
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    150µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.400" (10.16mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1.5MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150µH Shielded Toroidal Inductor 2.68A 95 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    95 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.68A
  • I teie nei - Maama
    3.3A