Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTHF250-121VM
Tono Tono
Maori
PTHF250-121VM
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PTHF250-121VM
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 250UH 2.07A 160 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Toroidal
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    PTHF-VM
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    PTHF250-121VM BULK 100
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Molybdenum Permalloy(MPP)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    250µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.975" (24.76mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    250µH Shielded Toroidal Inductor 2.07A 160 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    160 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.07A
  • I teie nei - Maama
    2.2A