Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTKM100-50H
Tono Tono
Maori
PTKM100-50H
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PTKM100-50H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Toroidal
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.625" Dia (15.87mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    PTKM
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    PTKM100-50H BULK 100
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    100µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.300" (7.62mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    4MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µH Shielded Toroidal Inductor 3.14A 55 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    55 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    3.14A
  • I teie nei - Maama
    500mA