Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTKM150-59H
Tono Tono
Maori
PTKM150-59H
  • Tau Wae
    PTKM150-59H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    1.100" Dia (27.94mm)
  • Raupapa
    PTKM
  • Ētahi Ingoa
    PTKM150-59H BULK 100
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    150µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.475" (12.06mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150µH Shielded Toroidal Inductor 4.5A 52 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    52 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    4.5A
  • I teie nei - Maama
    1.9A