Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTKM250R-59
Tono Tono
Maori
66655
PTKM250R-59
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PTKM250R-59
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Toroidal
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    1.150" Dia x 0.475" W (29.21mm x 12.06mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    PTKMR
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    PTKM250R-59 BULK 100
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    250µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    250µH Shielded Toroidal Inductor 3.5A 88 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    88 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    3.5A
  • I teie nei - Maama
    1.5A