Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTKM25R-50VM
Tono Tono
Maori
PTKM25R-50VM
  • Tau Wae
    PTKM25R-50VM
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM TH
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm)
  • Raupapa
    PTKMR-VM
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    PTKM25R-50VM BULK 100
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    25µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.775" (19.68mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    10MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    25µH Shielded Toroidal Inductor 5.2A 20 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    20 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    5.2A
  • I teie nei - Maama
    1A