Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTKM500R-59
Tono Tono
Maori
PTKM500R-59
  • Tau Wae
    PTKM500R-59
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 500UH 2.6A 160 MOHM TH
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    1.150" Dia x 0.475" W (29.21mm x 12.06mm)
  • Raupapa
    PTKMR
  • Ētahi Ingoa
    PTKM500R-59 BULK 100
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    500µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    800kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    500µH Shielded Toroidal Inductor 2.6A 160 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    160 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.6A
  • I teie nei - Maama
    1.1A