Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTKM75-30SM
Tono Tono
Maori
401802
PTKM75-30SM
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    PTKM75-30SM
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 75UH 1.62A 130 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.440" L x 0.440" W (11.18mm x 11.18mm)
  • Raupapa
    PTKM-SM
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    DN3390
    PTKM75-30SM BULK 100
    PTKM7530SM
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    75µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.400" (10.16mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    7MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    75µH Shielded Toroidal Inductor 1.62A 130 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    130 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.62A
  • I teie nei - Maama
    280mA