Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTKM750R-59
Tono Tono
Maori
PTKM750R-59
  • Tau Wae
    PTKM750R-59
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    1.150" Dia x 0.475" W (29.21mm x 12.06mm)
  • Raupapa
    PTKMR
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    PTKM750R-59 BULK 100
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    750µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    600kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    750µH Shielded Toroidal Inductor 2.1A 240 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    240 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.1A
  • I teie nei - Maama
    900mA