Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S0402-8N2F3B
Tono Tono
Maori
S0402-8N2F3B
  • Tau Wae
    S0402-8N2F3B
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 8.2NH 600MA 130 MOHM
  • Te manawanui
    ±1%
  • Rahi / Rahi
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • Q @ Freq
    20 @ 250MHz
  • Ētahi Ingoa
    S0402-8N2F3B 10 BULK
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    250MHz
  • Inangarangi
    8.2nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.030" (0.76mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    4.4GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 130 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    130 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    600mA