Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S0603-101NH3E
Tono Tono
Maori
S0603-101NH3E
  • Tau Wae
    S0603-101NH3E
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
  • Te manawanui
    ±3%
  • Rahi / Rahi
    0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
  • Q @ Freq
    31 @ 150MHz
  • Ētahi Ingoa
    S0603-101NH3E 10 BULK
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    150MHz
  • Inangarangi
    100nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1.4GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 610 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    610 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    400mA