Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S0603-10NF1D
Tono Tono
Maori
S0603-10NF1D
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    S0603-10NF1D
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±1%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603 (1608 Metric)
  • Rahi / Rahi
    0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    S0603
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    28 @ 250MHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    S0603-10NF1D 10 BULK
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Alumina
  • Te Tae Kaituku Taeke
    25 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    250MHz
  • Inangarangi
    10nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    4.8GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 160 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    160 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    700mA