Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S0603-10NG3
Tono Tono
Maori
S0603-10NG3
  • Tau Wae
    S0603-10NG3
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 10NH 700MA 160 MOHM
  • Te manawanui
    ±2%
  • Rahi / Rahi
    0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
  • Q @ Freq
    28 @ 250MHz
  • Ētahi Ingoa
    S0603-10NG3 10 BULK
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    250MHz
  • Inangarangi
    10nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    4.8GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 160 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    160 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    700mA