Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S0603-271NH1C
Tono Tono
Maori
S0603-271NH1C
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    S0603-271NH1C
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603 (1608 Metric)
  • Rahi / Rahi
    0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    S0603
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    22 @ 100MHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    S0603-271NH1C 10 BULK
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Alumina
  • Te Tae Kaituku Taeke
    25 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100MHz
  • Inangarangi
    270nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.040" (1.02mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    900MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    270nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.2 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    2.2 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    200mA