Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1008-122G
Tono Tono
Maori
6139627Ataata S1008-122GAPI Delevan
S1008-122G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    S1008-122G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.2UH 625MA 290 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1008 (2520 Metric)
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    S1008
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1008 (2520 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    S1008-122G 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    1.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    95MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.2µH Shielded Inductor 625mA 290 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    290 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    625mA