Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1008R-473H
Tono Tono
Maori
1140841Ataata S1008R-473HAPI Delevan
S1008R-473H
  • Tau Wae
    S1008R-473H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±3%
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    S1008R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    S1008R-473H 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    47µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    8MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47µH Shielded Inductor 110mA 9 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    9 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    110mA