Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1210-181H
Tono Tono
Maori
4211924Ataata S1210-181HAPI Delevan
S1210-181H
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    S1210-181H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 180NH 934MA 220 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1210 (3225 Metric)
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    S1210
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    S1210-181H 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    180nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    310MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180nH Shielded Inductor 934mA 220 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    220 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    934mA