Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1210-561H
Tono Tono
Maori
1903210Ataata S1210-561HAPI Delevan
S1210-561H
  • Tau Wae
    S1210-561H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 560NH 619MA 500 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±3%
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    S1210
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    S1210-561H 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    560nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    200MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    560nH Shielded Inductor 619mA 500 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    500 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    619mA