Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1210-681K
Tono Tono
Maori
6288110Ataata S1210-681KAPI Delevan
S1210-681K
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    S1210-681K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 680NH 590MA 550 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1210
  • Rahi / Rahi
    0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
  • Raupapa
    S1210
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    DN1060TR
    S1210-681K TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    680nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    180MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    680nH Shielded Inductor 590mA 550 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    550 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    590mA