Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1210R-123F
Tono Tono
Maori
3024483Ataata S1210R-123FAPI Delevan
S1210R-123F
  • Tau Wae
    S1210R-123F
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 12UH 277MA 2.1 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    S1210R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    S1210R-123F 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    12µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    25MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12µH Shielded Inductor 277mA 2.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    2.1 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    277mA