Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1210R-181H
Tono Tono
Maori
1880309Ataata S1210R-181HAPI Delevan
S1210R-181H
  • Tau Wae
    S1210R-181H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 180NH 934MA 220 MOHM
  • Te manawanui
    ±3%
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    S1210R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    S1210R-181H 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    180nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    310MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180nH Shielded Inductor 934mA 220 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    220 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    934mA