Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1210R-223H
Tono Tono
Maori
825580Ataata S1210R-223HAPI Delevan
S1210R-223H
  • Tau Wae
    S1210R-223H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 22UH 232MA 3 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±3%
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    S1210R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    S1210R-223H 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    22µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    19MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    22µH Shielded Inductor 232mA 3 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    3 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    232mA