Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1210R-273J
Tono Tono
Maori
3267465Ataata S1210R-273JAPI Delevan
S1210R-273J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    S1210R-273J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 27UH 201MA 4 OHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1210 (3225 Metric)
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    S1210R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 2.5MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    S1210R-273J 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    27µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    16MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    27µH Shielded Inductor 201mA 4 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    4 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    201mA