Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1210R-471K
Tono Tono
Maori
3953205Ataata S1210R-471KAPI Delevan
S1210R-471K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    S1210R-471K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 470NH 653MA 450 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1210
  • Rahi / Rahi
    0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    S1210R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    DN7924TR
    S1210R-471K TR 500
    S1210R471K
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    470nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    220MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470nH Shielded Inductor 653mA 450 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    450 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    653mA