Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1210R-682G
Tono Tono
Maori
4487761Ataata S1210R-682GAPI Delevan
S1210R-682G
  • Tau Wae
    S1210R-682G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 6.8UH 328MA 1.5 OHM
  • Te manawanui
    ±2%
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • Q @ Freq
    40 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    S1210R-682G 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    6.8µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    35MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.8µH Shielded Inductor 328mA 1.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    1.5 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    328mA