Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1812R-151F
Tono Tono
Maori
3199646Ataata S1812R-151FAPI Delevan
S1812R-151F
  • Tau Wae
    S1812R-151F
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM
  • Te manawanui
    ±1%
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Raupapa
    S1812R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    50 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    S1812R-151F 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    150nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    390MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150nH Shielded Inductor 1.347A 110 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    110 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.347A