Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1812R-221G
Tono Tono
Maori
1126125Ataata S1812R-221GAPI Delevan
S1812R-221G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
650+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    S1812R-221G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 220NH 1.154A 150 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1812 (4532 Metric)
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    S1812R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    50 @ 25MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1812 (4532 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    S1812R-221G 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    31 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    220nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    310MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220nH Shielded Inductor 1.154A 150 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    150 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.154A