Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1812R-272H
Tono Tono
Maori
6123571Ataata S1812R-272HAPI Delevan
S1812R-272H
  • Tau Wae
    S1812R-272H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.7UH 638MA 490 MOHM
  • Te manawanui
    ±3%
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Q @ Freq
    40 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    S1812R-272H 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    2.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    67MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7µH Shielded Inductor 638mA 490 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    490 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    638mA