Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1812R-331J
Tono Tono
Maori
4280140Ataata S1812R-331JAPI Delevan
S1812R-331J
  • Tau Wae
    S1812R-331J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 330NH 952MA 220 MOHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    S1812R-331J 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    330nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    240MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330nH Shielded Inductor 952mA 220 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    220 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    952mA