Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1812R-333K
Tono Tono
Maori
3412691Ataata S1812R-333KAPI Delevan
S1812R-333K
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    S1812R-333K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 33UH 258MA 3 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1812
  • Rahi / Rahi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    50 @ 2.5MHz