Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1812R-823J
Tono Tono
Maori
6148830Ataata S1812R-823JAPI Delevan
S1812R-823J
  • Tau Wae
    S1812R-823J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Q @ Freq
    50 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    S1812R-823J 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    82µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    7.2MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    82µH Shielded Inductor 196mA 5.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    5.2 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    196mA