Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S3483R-150M
Tono Tono
Maori
S3483R-150M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    S3483R-150M
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 15UH 1.1MA 90 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    S3483R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    S3483R-150M 1000 TR
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    15µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.138" (3.50mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15µH Shielded Wirewound Inductor 1.1mA 90 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    90 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.1mA
  • I teie nei - Maama
    1.1mA