Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S4924-823J
Tono Tono
Maori
S4924-823J
  • Tau Wae
    S4924-823J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 82UH 342MA 2.44 OHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Raupapa
    S4924
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    50 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    S4924-823J 800 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    82µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    10.5MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    82µH Shielded Inductor 342mA 2.44 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    2.44 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    342mA
  • I teie nei - Maama
    120mA