Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S4924R-564J
Tono Tono
Maori
S4924R-564J
  • Tau Wae
    S4924R-564J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 560UH 171MA 10.5 OHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Raupapa
    S4924R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    60 @ 790kHz
  • Ētahi Ingoa
    S4924R-564J 800 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    790kHz
  • Inangarangi
    560µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    4.7MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    560µH Shielded Inductor 171mA 10.5 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    10.5 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    171mA
  • I teie nei - Maama
    40mA