Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S4924R-824H
Tono Tono
Maori
S4924R-824H
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
800+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    S4924R-824H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 820UH 152MA 13 OHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    S4924R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    60 @ 790kHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    S4924R-824H 800 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    790kHz
  • Inangarangi
    820µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    4.2MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820µH Shielded Inductor 152mA 13 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    13 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    152mA
  • I teie nei - Maama
    33mA