Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SDS130-124M
Tono Tono
Maori
SDS130-124M
  • Tau Wae
    SDS130-124M
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 120UH 550MA 1.52 OHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SDS130
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    SDS130-124M TR 1000
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1MHz
  • Inangarangi
    120µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    120µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 1.52 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    1.52 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    550mA