Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SDS680R-682M
Tono Tono
Maori
1233466Ataata SDS680R-682MAPI Delevan
SDS680R-682M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SDS680R-682M
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 6.8UH 1.2A 65 MOHM SMD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SDS680R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    DN7543DKR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    6.8µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.115" (2.92mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    50MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 65 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    65 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.2A