Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SDS850R-562N
Tono Tono
Maori
1886193Ataata SDS850R-562NAPI Delevan
SDS850R-562N
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SDS850R-562N
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 5.6UH 1.95A 65 MOHM
  • Te manawanui
    ±30%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.413" L x 0.315" W (10.50mm x 8.00mm)