Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1008-561J
Tono Tono
Maori
SP1008-561J
  • Tau Wae
    SP1008-561J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 560NH 878MA 147 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    SP1008
  • Ētahi Ingoa
    SP1008-561J 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    560nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    560nH Shielded Wirewound Inductor 878mA 147 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    147 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    878mA