Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1008R-122G
Tono Tono
Maori
SP1008R-122G
  • Tau Wae
    SP1008R-122G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.2UH 690MA 252 MOHM
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    SP1008R
  • Ētahi Ingoa
    SP1008R-122G 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    1.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.2µH Shielded Wirewound Inductor 671mA 252 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    252 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    671mA